Košík

No products in the cart.

ShitFest 34.
/
/
ShitFest 34

SHITFEST 34. (2 Days of sickness)

17-18 Máj 2024 - Smer Klub 77 v Žiline

Shitfest je metalový fesťak, ktorý sa koná v Žiline nepravidelne od roku 1995. Je to takmer 30 rokov, čo bol prvý pokus v lete roku 1995 a dopadol úspešne. Za tých necelých 30 rokov sa uskutočnilo zatiaľ 34 pokračovaní, viac menej úspešných a slušne navštevovaných. Čo je zaujímavé, že Shitfest za celú svoju históriu NIKDY neobdržal žiadnu finančnú podporu od štátu, prípade nejakých štátnych organizácií a funguje čisto na underground princípoch bez akejkoľvek politicko- náboženskej, alebo inej ideológie. Je to zázrak? Asi áno… Čo sa však v máji 2024 zmení? Po prvýkrát bude Shitfest dvojdenný a odohrá sa piatok-sobota. Jedným s dôvodom je to, že sa stretnú na pódiách 2 európske tour, a to konkrétne Nervecell z Dubaja (Spojené arabské emiráty) a Putridity/Indecent Excision/Pighead, trojica kapiel z Talianska a Nemecka. Tieto 2 tour doplnia SPASM a Congenital Anomalies z Čiech a zvyšok zo Slovenska: Depresy, Craniotomy, Orkrist a domáce SANATORIUM. Sanatorium je organizátorom a povodne pochádza zo Žiliny. Avšak zostava sa zmenila, bydliska sa zmenili a súčasní členovia žijú v mestách ako Žilina, Bratislava a Dubaj/UAE. Sanatorium naposledy hralo na domácej pôde v roku 2019.

Okrem toho je tento rok 30 výročie od vzniku Sanatorium a 25 rokov od vydania debutového albumu “Arrival of the forgotten ones”, Ktoré vychádza prvý krát na LP u spoločnosti Parat Productions.

Všetkých vás pozývame na tento ročník, nežné pohlavie (ženy a dievčatá) majú vstup zadarmo, preto neváhajte a podporte nás… Ak nemôžete prísť, skúste lístok niekomu darovať, pripadne si kúpiť merch na Sanatorium Band na www.sanatorium.sk.

Tešíme sa na vás.

Lístky si môžete zakúpiť v sieti Predpredaj
Predpredaj oba dni – 22,50€
Na mieste oba dni – 25€
Na mieste piatok – 12€
Na mieste sobota – 25€

Pripravte sa na Shitfest